random.jpg

СВятковому АТельє - 13 років!

     У вересні 2019 року СВяткове АТельє відзначило 13 років з моменту заснування. До цієї події СВАТ підготував своїм шанувальникам унікальну пропозицію встановивши найменшу ціну в регіоні на комплексне обслуговування свята у будні дні тижня крім п'ятниці. Гадаємо, що кращого подарунка до свята й марно шукати :) З Днем народження СВАТе!!!

Є фото СВАТмобіля - є знижка на весілля!

     Увага! Вулицями твого міста курсує СВАТмобіль! Зроби своє фото чи відео на фоні авто, опублікуй його на своїй сторінці в соціальній мережі та отримай знижку на комплексне обслуговування свята!

Ні свята без СВАТа!

     СВяткове АТельє не стоїть осторонь культурного життя міста, а навпаки, є ініціатором та організатором різноманітного роду святкових заходів. Так за активною участю СВАТ проводиться: творчий фестиваль "Формула дитинства", розважальна програма для молоді до Дня всіх закоханих "Формула кохання", урочиста зустріч Нового року, відзначення Дня міста, щорічна фотовиставка "Панорама", День автомобіліста тощо і, звісно, авторський проект - "Грандіозне експрес-СВАТання".

Запрошуємо до співпраці!

     Ти молодий та креативний, всіх вражаєш своїм умінням; не знаєш де проявити свій талант - до своєї команди тебе запрошує СВАТ!

Давайте знайомитися!

СВяткове АТельє - це об’єднання молодих енергійних та креативних творчих особистостей та художніх колективів, які надають послуги в галузі організації свят.

Вже 13 років поспіль СВАТ створює святковий настрій своїм замовникам. Щороку зростає кількість послуг, що надаються по організації свят та кількість вдячних клієнтів, які звернулись за організацією свого свята до СВАТа.

Разом замовляти вигідно!

СВАТ

Професійний ведучий, тамада, шоумен.

СВАТограй

Сучасна танцювальна музика та традиційний весільний репертуар на Вашому святі і все це - СВАТограй.

Весільне відео

Професійна відеозйомка Вашого свята; монтаж та виготовлення художнього відеофільму.

Щасливі молодята

З нами завжди святково!